Rózsacsokor vázában, 1906
Olaj, vászon, 50 x 63 cm
Jelezve jobbra fent: Vaszary J. 1906.
Kikiáltási ár: 10 000 000 Ft
Becsérték: 20 000 000 - 30 000 000 Ft
Feltehetőleg kiállítva: Vaszary János kiállítása. Nemzeti Szalon, Budapest, 1906. katalógus: 85.