7. aukció
Ziffer Sándor (1880-1962) Rózsacsokor
30

Ziffer Sándor (1880-1962)

Rózsacsokor

Olaj, fa, 32,5x41 cm
Jelezve jobbra lent: Ziffer Sándor
Kikiáltási ár: 400 000 Ft