Rózsák, 1905
Olaj, papír, 67x48,5 cm
Jelezve jobbra lent: Rónai 1905
Kikiáltási ár: 3 200 000 Ft
Kiállítva: Rippl-Rónai József Kaposvári gyűjteményes képkiállítása. Kaposvár, 1905. december 17 – 1906. január 2., katalógus: 16. (olajfestmények között)