63. aukció
Czóbel Béla (1883-1976) Rózsák
122

Czóbel Béla (1883-1976)

Rózsák

Akvarell, szén, papír, 61,5x46 cm
Jelezve jobbra lent: Czóbel
Kikiáltási ár: 240 000 Ft
Becsérték: 400 000 - 600 000 Ft