41. aukció
Kléh János (1881-1919) Rózsák a kertben
68

Kléh János (1881-1919)

Rózsák a kertben

Olaj, vászon, 53x63 cm
Jelezve jobbra lent: Kléh János
Kikiáltási ár: 650 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 1 500 000 Ft