4. aukció
Frank Frigyes (1890-1976) Rózsák kobalt-kék vázában
27

Frank Frigyes (1890-1976)

Rózsák kobalt-kék vázában

Olaj, karton, 50x57 cm
Jelezve balra lent: Frank Frigyes
Kikiáltási ár: 150 000 Ft