31. aukció
Ziffer Sándor (1880-1962) Rózsák vázában
149

Ziffer Sándor (1880-1962)

Rózsák vázában

Olaj, vászon, 49,5x44,5 cm
Jelezve balra lent: Ziffer Sándor
Kikiáltási ár: 650 000 Ft