121 legszebb magyar festmény
Gulácsy Lajos (1882-1932) Rózsalovag, 1914
60

Gulácsy Lajos (1882-1932)

Rózsalovag, 1914

Olaj, vászon, 170x103 cm
Jelezve balra lent: Gulácsy L. Padova, 1914

A Magyar Nemzeti Galéria tulajdona