18. aukció
Benczúr Ida, Dolányiné (1876-1970) Rózsás csendélet, 1949
12

Benczúr Ida, Dolányiné (1876-1970)

Rózsás csendélet, 1949

Olaj, vászon, 50x40,5 cm
Jelezve jobbra lent: D. Benczúr Ida 1949
Kikiáltási ár: 280 000 Ft