14. aukció
Ziffer Sándor (1880-1962) Rózsás csendélet, 1950
136

Ziffer Sándor (1880-1962)

Rózsás csendélet, 1950

Olaj, vászon, 35x45 cm
Jelezve jobbra lent: Ziffer S. 1950.
Kikiáltási ár: 360 000 Ft