17. aukció
Schéner Mihály (1923-2009) Rózsás csendélet, 2001
203

Schéner Mihály (1923-2009)

Rózsás csendélet, 2001

Olaj, farost, 60x80 cm
Jelezve jobbra lent: Schéner, jelezve hátoldalon: Rózsás csendélet Schéner Mihály 2001
Kikiáltási ár: 380 000 Ft