67. Aukció
Korniss Dezső (1908-1984) Rózsaszín architektúra, 1954
45

Korniss Dezső (1908-1984)

Rózsaszín architektúra, 1954

Olaj, bőr, fán, 28,5 x 19,5 cm
Hátoldalon felirat: Rózsaszín architektúra, 1954 (h.l.sz. 144) Korniss Dezsőné igazolása
Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft