20. aukció
Rippl-Rónai József (1861-1927) Rózsaszín blúzos hölgy, 1899
37

Rippl-Rónai József (1861-1927)

Rózsaszín blúzos hölgy, 1899

Akvarell, papír, 27x24,5 cm
Jelezve jobbra lent: Rónai 99 Banyuls, jelezve jobbra fent: Rónai
Kikiáltási ár: 480 000 Ft