17. aukció
Márffy Ödön (1878-1959) Rózsaszín enteriőr
193

Márffy Ödön (1878-1959)

Rózsaszín enteriőr

Olaj, vászon, 61x73 cm
Jelezve jobbra lent: Márffy Ödön
Kikiáltási ár: 2 500 000 Ft

BÁV 14. aukció, 62. tétel