51. aukció
Ferenczy Károly (1862-1917) Rózsaszín és fehér rózsák tálon, 1911
68

Ferenczy Károly (1862-1917)

Rózsaszín és fehér rózsák tálon, 1911

Olaj, vászon, 55,5x57,5 cm
Jelezve balra fent: Ferenczy K.
Kikiáltási ár: 10 000 000 Ft
Becsérték: 18 000 000 - 24 000 000 Ft

Oeuvre-jegyzék: 318.
‣ In.: Ferenczy Károly (1862-1917) gyűjteményes kiállítása. Magyar Nemz eti Galéria, Budapest, 2011.
Oeuvre-jegyzék: 296.
‣ In.: Genthon István: Ferenczy Károly. Corvina Kiadó, Budapest, 1979. (hibás mérettel)