61. aukció
Vajda Júlia (1913-1982) Rózsaszín kép (Barlangrajzok), 1971
110

Vajda Júlia (1913-1982)

Rózsaszín kép (Barlangrajzok), 1971

Olaj, farost, 70x62,5 cm
Jelezve balra lent: Vajda Júlia 1971 Jelezve hátoldalon: Vajda Júlia 1971 Barlangrajzok
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft

¦ korábban Vattay Elemér gyűjteményében

Kiállítva :

¦ Vajda Júlia festőművész kiállítása. Szent István Király Múzeum, Székesfehérvár, 1974. június 30. – augusztus 5. katalógus: 96.

¦ Vattay Elemér /Fotók/ Képzőművészeti gyűjtemény. Kassák Múzeum, Budapest, 1993. katalógus: képzőművészet gyűjtemény/44.