5. aukció
Mattyasovszky Zsolnay László (1885-1935) Rózsaszín kombiné
138

Mattyasovszky Zsolnay László (1885-1935)

Rózsaszín kombiné

Olaj, vászon, 55x30 cm
Jelezve jobbra lent: Mattyasovszky
Kikiáltási ár: 450 000 Ft