18. aukció
Zemplényi Magda (1899-1965) Rózsaszín kompozíció
184

Zemplényi Magda (1899-1965)

Rózsaszín kompozíció

Olaj, vászon, 97x120 cm
Kikiáltási ár: 420 000 Ft