52. aukció
Váli Dezső (1942-) Rózsaszín műterem, 1994 (A/94/39)
146

Váli Dezső (1942-)

Rózsaszín műterem, 1994 (A/94/39)

Olaj, farost, 60x60 cm
Jelezve jobbra lent: Váli D. 94
Kikiáltási ár: 420 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 1 000 000 Ft

Kiállítva:‣ Váli Dezső festőművész kiállítása.Eve-art Galéria, Budapest, 1995. január 27 – február 27. katalógus nélkül