33. aukció
Czóbel Béla (1883-1976) Rózsaszín ruhás kislány, 1905 körül
69

Czóbel Béla (1883-1976)

Rózsaszín ruhás kislány, 1905 körül

Olaj, vászon, 60x44 cm
Jelzés maradványa jobbra lent: Czóbel
Kikiáltási ár: 12 000 000 Ft

PROVENIENCIA:-egykor Bölöni György hagyatékában, majd Köves Oszkár gyűjteményébenKIÁLLÍTVA:-Salon des Indépendants, 22éme Exposition. Párizs, 1906. március 20. – április 30.(1208. Enfant en robe rose címen)-Nagybányai festők ki