62. aukció
Nádler István (1938-) Rózsaszínben,1987
78

Nádler István (1938-)

Rózsaszínben,1987

Olaj, vászon, 100,5x80,5 cm
Jelezve jobbra lent: Nádler István; Jelezve hátoldalon: Nádler István 1987 Rózsaszínben
Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft
Becsérték: 2 500 000 - 4 000 000 Ft

106

Nádler István (1938-)

Feketebács, 1995

Kikiáltási ár: 850 000 Ft