15. aukció
Deák Ébner Lajos (1850-1934) Rőzsegyűjtő, 1895
41

Deák Ébner Lajos (1850-1934)

Rőzsegyűjtő, 1895

Olaj, fa, 23x15,5 cm
Jelezve jobbra lent: Cserna Sándorné őnagyságának szíves emlékül 1895 Ébner
Kikiáltási ár: 420 000 Ft