1. aukció
Kézdi Kovács László (1864-1942) Rőzsegyűjtő
133

Kézdi Kovács László (1864-1942)

Rőzsegyűjtő

Olaj, vászon, 80x100 cm
Jelezve jobbra lent: Kézdi Kovács
Kikiáltási ár: 120 000 Ft