21. aukció
Markó Károly, Ifj. (1822 - 1891) Rőzsehordó, 1868
44

Markó Károly, Ifj. (1822 - 1891)

Rőzsehordó, 1868

Olaj, vászon, 58x76 cm
Jelezve balra lent: C. Markó 1868
Kikiáltási ár: 1 800 000 Ft