Párizs-Budapest 1890-1960 – Képzőművészeti kapcsolatok a két város között
Boromisza Tibor (1880-1960) Rőzsehordók a ligetben, 1908
10

Boromisza Tibor (1880-1960)

Rőzsehordók a ligetben, 1908

Olaj, vászon, 100x116 cm
Jelezve jobbra lent: Boromisza Tibor 1908 NB