54. aukció
Boromisza Tibor (1880-1960) Rőzsehordók a ligetben, 1908
46

Boromisza Tibor (1880-1960)

Rőzsehordók a ligetben, 1908

Olaj, vászon, 100x116 cm
Jelezve jobbra lent: Boromisza Tibor 1908 NB
Kikiáltási ár: 42 000 000 Ft
Becsérték: 80 000 000 - 100 000 000 Ft

FElTEHETŐEN KIÁLLÍTVA:‣ A Művészház negyedik csoportos kiállítása, 1911. január REPRODUKÁLVA:‣ Jurecskó László, Boromisza Tibor nagybányai korszaka (1904-1914).Nagybánya könyvek 5, MissionArt Galéria, Miskolc, 1996. XIV. színes k