A magyar festészet rejtőzködő csodái I.
Mészöly Géza (1844-1887) Rőzseszedők, 1882 körül
24

Mészöly Géza (1844-1887)

Rőzseszedők, 1882 körül

Olaj, vászon, 80x65 cm
Jelezve balra lent: MG