27. aukció
Mészöly Géza (1844-1887) Rőzseszedők, 1882 körül
116

Mészöly Géza (1844-1887)

Rőzseszedők, 1882 körül

Olaj, vászon, 80,5x65,5 cm
Jelezve balra lent: MG
Kikiáltási ár: 7 500 000 Ft

REPRODUKÁLVA:-Mészöly Géza emlékkiállítása.Fővárosi Képtár, Budapest, 1952, katalógus: 73.-A magyar festészet rejtőzködő csodái – Válogatás magyar magángyűjteményekből I.Mű-Terem Galéria, Budapest, 2004, 92–93. Oldal

45

Mészöly Géza (1844-1887)

Őszi hangulat

Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft
189

Mészöly Géza (1844-1887)

Almaárusok, 1874

Kikiáltási ár: 5 500 000 Ft