26. aukció
Kiss Rezső (1889-?) Ruhaszárítás
81

Kiss Rezső (1889-?)

Ruhaszárítás

Olaj, vászon, 64,5x68,5 cm
Jelezve balra lent: Kiss R.
Kikiáltási ár: 280 000 Ft