7. aukció
Molnár József (1821-1899) Ruth és Boáz találkozása, 1856
105

Molnár József (1821-1899)

Ruth és Boáz találkozása, 1856

Olaj, vászon, 92,5x77,5 cm
Jelezve balra lent: Molnár J. 1856
Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft