Best of Mű-Terem
Markó Károly, Id. 1793-1860 Ruth és Boáz találkozása, 1857
4

Markó Károly, Id. 1793-1860

Ruth és Boáz találkozása, 1857

Olaj, vászon, 107x138 cm
Jelezve balra lent: C. Markó S.p.Ap 1857