30. aukció
Beöthy Etienne (1897-1961) Rythme I.
29

Beöthy Etienne (1897-1961)

Rythme I.

Olaj, tempera, fa, 25x24 cm
Jelezve hátoldalon: Le Havre Mural Rythme I.
Kikiáltási ár: 700 000 Ft