35. aukció
Konok Tamás (1930-2020) S.T. (Cím nélkül) 1961/21
120

Konok Tamás (1930-2020)

S.T. (Cím nélkül) 1961/21

Olaj, papír, vászon, 31x30 cm
Jelezve jobbra lent: Konok, Hátoldalon: Konok 1961/21 S.T.
Kikiáltási ár: 480 000 Ft