16. aukció
Bihari Sándor (1855-1906) Sági tanyaudvar
100

Bihari Sándor (1855-1906)

Sági tanyaudvar

Olaj, karton, 19x32 cm
Jelezve jobbra lent: Bihari S., Hátoldalon: festette Bihari Sándor - "Ság"-i tanya-udvar
Kikiáltási ár: 160 000 Ft