121 legszebb magyar festmény
Csernus Tibor (1927-2007) Saint-Tropez, 1959
115

Csernus Tibor (1927-2007)

Saint-Tropez, 1959

Olaj, vászon, 115x250 cm
Jelezve jobbra lent: Csernus