A magyar festészet rejtőzködő csodái II.
Bortnyik Sándor (1893-1976) Sakkozók, 1970
119

Bortnyik Sándor (1893-1976)

Sakkozók, 1970

Olaj, vászon, 50x70 cm
Jelezve jobbra lent: Bortnyik 970