17. aukció
Bálint Endre (1914-1986) Sakter
13

Bálint Endre (1914-1986)

Sakter

Akvarell, papír, 60,5x40,5 cm
Jelezve jobbra lent: Bálint
Kikiáltási ár: 440 000 Ft