17. aukció
Bálint Endre (1914-1986) Sakter
13

Bálint Endre (1914-1986)

Sakter

Akvarell, papír, 60,5x40,5 cm
Jelezve jobbra lent: Bálint
Kikiáltási ár: 440 000 Ft

73

Bálint Endre (1914-1986)

Pásztorbotrány, 1970

Kikiáltási ár: 280 000 Ft
188

Bálint Endre (1914-1986)

Angyali üdvözlet, 1951

Kikiáltási ár: 280 000 Ft