39. aukció
Bak Imre (1939-) Salome, 1991
124

Bak Imre (1939-2022)

Salome, 1991

Olaj, vászon, 80,5x120 cm
Jelezve hátoldalon: Szalome Bak / 91 (sic)
Kikiáltási ár: 550 000 Ft
Becsérték: 900 000 - 1 500 000 Ft

•Hajdu István: Bak Imre. Gondolat Kiadó,
Budapest, 2004. 133. oldal