60. aukció
Vaszary János Salome
39

Salome

Akvarell, papír, 28x36 cm
Jelezve jobbra fent: Vaszary J. Jelezve balra lent: Vaszary János hagyatéki pecsét
Kikiáltási ár: 550 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 2 000 000 Ft

¦ korábban az Ernster-gyűjteményben

53

Concorde-tér, 1929

Kikiáltási ár: 2 400 000 Ft
141

Pihenő lány

Kikiáltási ár: 550 000 Ft