27. aukció
Vaszary János Salome expresszionizmus
136

Salome tánca, 1921 körül

Olaj, vászon, 65 x 79 cm
Jelezve jobbra fent: Vaszary J.
Hátoldalon: Özv. Vaszary Jánosné igazolása
Kikiáltási ár: 12 000 000 Ft

PROVENIENCIA: a művész hagyatékából