35. aukció
Vaszary János Siena Olaszország San Domenico
24

San Domenico, Siena, 1911

Akvarell, papír, 32x46 cm
Jelezve balra fent: Siena. Vaszary J. 911
Kikiáltási ár: 440 000 Ft