14. aukció
Duray Tibor (1912-1988) San Gimignano
192

Duray Tibor (1912-1988)

San Gimignano

Olaj, vászon, 60x80 cm
Jelezve jobbra lent: Duray T.
Kikiáltási ár: 280 000 Ft