10. aukció
Farkasházy Miklós (1895-1964) Sárga és piros rózsák
30

Farkasházy Miklós (1895-1964)

Sárga és piros rózsák

Akvarell, papír, 40x48 cm
Jelezve jobbra lent: Farkasházy
Kikiáltási ár: 160 000 Ft