52. aukció
Kassák Lajos (1887-1967) Sárga-fekete kompozíció, 1960
125

Kassák Lajos (1887-1967)

Sárga-fekete kompozíció, 1960

Tempera, tus, papír, 41,5x29,5 cm
Jelezve jobbra lent: Dévényi Ivánnak Kassák Lajos 1960
Kikiáltási ár: 300 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 700 000 Ft

Kiállítva:‣ 20. századi magyar művészetDévényi Iván gyűjteményéből.Kassák Emlékmúzeum és Archívum,Budapest, 1993. katalógus: 55.
Kiállítva és reprodukálva:‣ Az esztergomi Dévényi-gyűjtemény kiállítása.Balassa Bálint Múz