A magyar festészet rejtőzködő csodái II.
Czóbel Béla (1883-1976) Sárga házak, piros tetők, 1927
32

Czóbel Béla (1883-1976)

Sárga házak, piros tetők, 1927

Olaj, vászon, 82x65 cm
Jelezve jobbra lent: Czóbel