60. aukció
Bolmányi Ferenc (1904-1990) Sárga kocsi (Robin úr és társulata), 1945
47

Bolmányi Ferenc (1904-1990)

Sárga kocsi (Robin úr és társulata), 1945

Olaj, vászon, 100,5x120 cm
Jelezve balra lent: Bolmányi 1945
Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 5 000 000 Ft

¦ Bolmányi Ferenc képei 1946-47. év áprilisáig. Magyar Képzőművészek Szabad-Szakszervezete, Budapest, 1947. június, katalógus: 12. (Robin úr és társulata címmel)

Kiállítva és reprodukálva :

¦ Bolmányi. Ernst Múzeum, Budapest, 1984. április 27. – május 20. katalógus: 20.

Reprodukálva :

¦ S. Nagy Katalin: Bolmányi Ferenc (1904-1990). Enciklopédia Kiadó, Budapest, 2000. 71. (A sárga kocsi, 1945)