17. aukció
Fülöp Antal Andor (1908-1979) Sárga krizantémok, 1958
144

Fülöp Antal Andor (1908-1979)

Sárga krizantémok, 1958

Olaj, vászon, 56,5x46,5 cm
Jelezve jobbra fent: Fülöp Antal Andor 1958
Kikiáltási ár: 180 000 Ft

Proveniencia: korábban létay Lajos gyűteményében

Kiállítva: Fülöp Antal gyűjteményes kiállítása. Kolozsvár, Művészeti Múzeum, 1979., katalógus: 69.