11. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA
Pauer Gyula (1941-2012) Sárga négyzethálos, 2011
59

Pauer Gyula (1941-2012)

Sárga négyzethálos, 2011

Akril, vászon, 70 x 50 cm
Jelezve hátoldalon: Pauer 2011 Sárga négyzethálós
Kikiáltási ár: 600 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 1 400 000 Ft