18. aukció
Rudnay Gyula (1878-1957) Sárga rózsák, 1932
7

Rudnay Gyula (1878-1957)

Sárga rózsák, 1932

Olaj, vászon fán, 32,5x28,5 cm
Jelezve balra lent: Rudnay Gy 1932, jelezve jobbra lent: Bábony
Kikiáltási ár: 160 000 Ft